Nowoczesne meble wiklinowe od Varaschin

źródło: www.trendir.com

Nie ma to jak letni dzień spędzony na świeżym powietrzu. I nie ważne, czy jest to ogród, basen czy taras. Poziom komfortu podczas takiego odpoczynku będzie oczywiście zależał od mebli, z jakich przyjdzie nam korzystać. Sporą popularnością cieszą się te wykonane z wikliny. Co ciekawe, pasują one również do nowoczesnych aranżacji.

Wiklinowe meble ogrodowe oferowane przez włoską firmę Varaschin to prawdziwa gratka dla fanów nowoczesnego ogrodowego designu. zaprojektowane zostały one przez tworzącego w Londynie designera Nigela Coatesa. Cały zestaw składa się z imponującej sofy w opływowych kształtach, siedziska, krzeseł, stolika kawowego oraz niezwykle przydatnego stolika na kółkach. Na tym ostatnim możesz serwować gościom poranną kawę, poobiednią herbatę czy drobne przekąski.

Te oryginalne meble wiklinowe dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, czerni oraz naturalnym brązie. Nie bez znaczenia jest to, że są one odporne na promieniowanie UV, wodę (dlatego też doskonale nadają się na basen), niekorzystne warunki atmosferyczne oraz działanie soli. Dzięki temu zachowają piękny wygląd przez wiele, wiele lat.

A teraz.. pozachwycaj się zdjęciami… :)

źródło: jw.

źródło: jw.

źródło: jw.

źródło: jw.

źródło: jw.