Futurystyczne meble ispirowane Ferrari

źródło: Flickr

Ferrari od lat jest symbolem luksusu i kojarzy się z ludźmi sukcesu. Ten kultowy samochód stał się inspiracją dla belgijskiego projektanta Petera Dondersa. Stworzył on meble, które są wprost idealne dla fanów luksusowego samochodu. Jeśli i ty podziwiasz piękno Ferrari, te futurystyczne meble są właśnie dla ciebie! I to nie tylko do nowoczesnego salonu. Świetnie sprawdzą się także w ogrodzie.

Dwuczęściowy komplet tych designerskich mebli składa się z oryginalnego fotela oraz podnóżka, który może uchodzić również za stołek. Ich proponowany kolor to oczywiście czerwień. W końcu według miłośników marki, prawdziwe Ferrari powinno być pomalowane właśnie na ten kolor. Skoro już jesteśmy przy malowaniu, trzeba koniecznie wspomnieć, że technika malowania tych mebli jest identyczna, jak w przypadku samochodu sportowego.

żródlo: jw.

Zresztą na pierwszy rzut oka meble te nie przywodzą wcale na myśl kultowego auta. Mogą za to skojarzyć się z molekułami lub komórkami. A może to tylko wrażenie? Wydaje mi się, że jednak coś w tym jest. Na koniec dodam jeszcze, że zarówno podnóżek, jak i fotel, są całkowicie puste w środku. Utrzymują się li tylko dzięki specjalnej trójwymiarowej ramie. Meble należą do limitowanej edycji.

źródło: jw.