Bujane łóżko ogrodowe w kształcie banana

źródło: www.trendir.com

Jest słoneczne letnie popołudnie. Na skórze czujesz delikatny powiew wietrzyku. Wracasz z pracy i marzysz o chwili relaksu. W takiej chwili przydałoby się ogrodowe łóżko na biegunach, choćby i to przypominające swym kształtem dojrzałego banana.

Kiedy ma się i je, i ogród, wystarczy wyjść na zewnątrz, położyć się na miękkim legowisku i zaśpiewać słowa piosenki znanego niegdyś polskiego zespołu Vox: “Bananowy jest po prostu żywot mój…”. Ba! I nie będzie to w tej chwili wcale niezgodne z prawdą. Mebel ten oferuje niemiecka firma Rattania, która specjalizuje się w produkcji sprzętów wykonanych z rattanu i technoratanu. Wykonane ze sztucznego odpowiednika naturalnego rattanu Rocking Bed Banana pojawiło się w jej ofercie już jakiś czas temu i od razu zyskało uznanie wsród konsumentów.

źródło: jw.

To oryginalne legowisko zapewni ci nieopisany komfort, a może nawet… ukołysze cię do snu. Kto wie? Może utniesz sobie na nim poobiednią drzemkę? A twój ogród czy taras będzie dzięki niemu wyglądać naprawdę designersko i nowocześnie. Nie musisz też obawiać się o ten mebel podczas letnich burz czy upałów. Technorattan, w przeciwieństwie do rattanu, jest wyjątkowo odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.