Apple Day Bed, czyli poobiednia drzemka w jabłku

źródło: http://www.ofdesign.net/

Były już huśtawki-kokony, łóżka-łodzie i leżaki-banany… Ale teraz uwaga: kto widział ogrodowe łóżko w kształcie jabłka i to wykonane z niezwykle praktycznego i ekologicznego technorattanu – ręka do góry! Nie widać lasu rąk? Poczytajcie zatem o tym ciekawym meblu i oczywiście obejrzyjcie jego zdjęcia. Warto!

Patrzycie na pierwszą z fotografię i zaczynacie marzyć jedynie o tym, by położyć się wewnątrz tego mebla? Nie jesteście jedyni! To oryginalne łóżko ogrodowe zrobiło ogromną furrorę w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Ja już zamykam oczy i wtobrażam sobie, odpoczywam sobie na nim w ciepłe letnie popołudnie. Koniecznie z ulubioną książką – może być to choćby najnowsza powieść Grocholi – bo czemu nie? No i do tego spokój, cisza, wolny dzień od pracy i pyszna lemoniada w butelce. To jest to,  żyć nie umierać!

Mebel sygnowany jest marką Skyline Design. Wykonano je z technorattanu oraz hartowanego aluminium. W jego wnętrzu znajdują się miękkie i przyjemne w dotyku poduszki w kolorze dobranym do barwy łóżka. Bo można je dostać w kilku wariantach kolorystycznych. Mnie najbardziej podoba się białe Apple Day Bed z zielonymi poduszkami w środku – pełen relaks! A wy które z nich chcielibyście mieć w swoim ogrodzie?

źródło: http://www.showhouse-furniture.com/

źródło: http://www.internetgardener.co.uk/

źródło: http://www.gardenfurniturecentre.co.uk/

źródło: www.theoutdoorscene.com.au

źródło: www.gardenfurniturecentre.co.uk